top of page
AKTUALNOŚCI
Szukaj


Dzień Zdrowia Seniora już 23 maja w Wołominie!
Zapraszamy ponownie do Wołomina! Już w najbliższą sobotę, 23 maja, zapraszamy mieszkańców Wołomina w wieku 60+ na wyjątkowy dzień pełen profilaktyki! To idealna okazja do zadbania o swoje zdrowie! Wydarzenie organizowane jest przez Powiat Wołomiński, przy współpracy ze Szpitalem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie oraz partnerami: Narodowym Funduszem Zdrowia, Sklepem Medycznym "Rehmed", Mobilnym Centrum Diagnostyki Osteoporozy, Psse Wołomin, Medyczną Szkołą Policealną

Fundacja Urszuli Jaworskiej
19 maj1 minut(y) czytania


Tak było w Wołominie!
📣Wczoraj braliśmy udział w Powiatowym Pikniku Zdrowia organizowanym z okazji 50-lecia Szpitala MBNP w Wołominie! Jak zawsze odbyliśmy...

Fundacja Urszuli Jaworskiej
15 wrz 20251 minut(y) czytania

bottom of page
